Via (viaaaa) wrote,
Via
viaaaa

Я більше не хожу на мітинги, де буде присутній БЮТ

Все це стало просто огидно - задовбало! Віднині я хожу виключно на акції Свободи або загальні акції проукраїнського спрямування всіляких громадських організацій.
На жоден захід формату "з БЮТом разом" я більше не ходок - без толку.
Офіційну позицію "Свободи" з цього приводу не знаю і цікавитися не збираюся - то Тягнибоку вирішувати чи політраді "Свободи".

Про не-виступ - докладненько, з перших вуст, від Тягнибока:
1. Напередодні на нараді всіх опозиційних сил того Комітету було вирішено, що від БЮТ і "Свободи" виступатиме по три людини.
2. Сьогодні зранку Турчинов і Луценко повідомили Тягнибока, що нададуть слово лише одній людині - Тягнибок сказав, то хай то буде Фаріон.
3. Потім на мітингу хтось з гнид на сцені сказав, що виступають лідери всіх опозиційних сил - і свободівці закричали "Тягнибок".
4. Зі сцени Луценко сказав "Та чого ж, нехай - але Тягнибока тут немає". В цей час знависнілі юльки кидалися на Тягнибока - аби не дати йому пройти до сцени, на власні очі бачила і власноруч відкидала.

Про шикарний Марш "Свободи" Хрещатиком і Великою Васильківською розповісти непросто - то треба було бачити, увесь центр Києва стояв у велетенській пробці - і з-за довжини колони, і з-за дурнуватого зупиняння ментами, які постійно тормозили колону на одному перехресті - і відповідно блокували три попередніх перехрестя позаду. Футбольні фанати були, звісно - але і гасла були українські, і прапорів безліч, і кричалки про Бандеру, Шухевича, Коновальця та багато чого ще - перетворили то на потужний Марш українців, що мене дуже потішило :)
Subscribe
  • Post a new comment

    Error

    default userpic
    When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
    You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
  • 11 comments