?

Log in

No account? Create an account

Previous Entry | Next Entry

Зателефонували мені сьогодні вдень - що у Центрі національного відродження ім. Бандери буде нарада щодо утворення Оргкомітету на підтримку наших хлоців, що потрощили пам'ятник Леніну. Приїхала туди - і дізналася чудову новину - всі на волі!

Швиденько спустилася на Майдан - розпиталася, де вони є, і трохи згодом біля Прорізної вітали українською громадою наших героїв - Миколі Коханівському, Андрію Тарасенку, Олександру Задорожному, Івану Срібному та Богдану Франту обрано в якості запобіжного заходу підписка про невиїзд, вони забрали речі у відділку на Прорізній і розповідали подробиці утримання під вартою.

Казали, що у відділку на Прорізній мєнти матюкалися так, що вуха в'янули, і били затриманих - хтось по потилиці отримав, а Коханівському найбільше попало, але потім у Шевченківському РОВД на Герцена і пізніше в ІТУ на Косогірному провулку вже не чіпали. Газом їх також не потруїли, коли на Прорізній пікетувальників газом менти розганяли, в автозак не потрапило. Проте казали, що пізніше - по дорозі до Шевченківського РОВД, коли заспівали "Червону калину", менти таки газом пшикнули, дебіли :(

Микола Коханівський завтра зранку йде на роботу - або працювати, або дізнатися, що вже звільнений, бо доки був у тюрьмі, робочу зміну пропустив. Та й слава в нього нині гучна - а роботодавці з регіоналів, хтозна, як поставлять, напевно звільнять. Проте Микола просив бучу не здіймати - шукатиме іншу роботу.

О, ще розповідали, що на затримання о 5-й ранку приїздив Юрій Мірошниченко, голова Шевченківського РОВД, і волав там під пам'ятником, що те саме зроблять з затриманими хлопцями, що вони зробили з Леніним.
Проте хлопців випустили - що дуже радує.

Адвоката знайшла таки "Свобода" - його звати Сидір Кізін, він є членом ради ГО "Люстрація", розумний і виважений хлопець. У КУНі Миколу Коханівського сьогодні радо вітали, Брацюнь також радісно посміхався і ліз хоч поруч постояти перед камерою Інтера, типо який він молодець і як палко підтримав :(

Андрій Тарасенко (Пилипась)з Тризубу жалкував, що тепер вони не можуть активно діяти якийсь час - мінімум два місяці, проте все одно мав задоволений вигляд, хоч і заріс буйною бородою і втомлений був добряче. Іван Срібний надумав погратися в скромника-підпільника - вирішив не виступати на прес-конференціях, намірився залишитися типо невідомим і надалі - я на нього трошки насварилася, найшов час маскуватися, може таки передумає - бо зараз саме час дізнатися укранцям, хто є справжні герої.

А вітали звільнених багатенно спільників-українців з усіх організацій, музичних гуртів і навіть з інших країн - Роман Росин, скрипаль гурту "Перкалаба", лідер білоруських націоналістів Вячеслав Сивчик з Руху солідарності "Разом", Ростік і Артем Скоропадський з УНА-УНСО, Сашко Алфьоров і Михайло Макаров з "Союзу гетьманьців-державників України", Павло Павлусь з розкладок української символіки на Майдані Незалежності, доктор-козак Валерій Федорович і Вадим Зірваний , Назар Приходько - нині лідер ПУМА ( Першої Української Молодіжної Асамблеї) і Костя Зацарний з КУНу і ще дуже багато людей.

Самого Костю Зацарного всі також вітали і дякували за те, що він 30 червня цілісінькей день роздавав під памятником всім телеканалам диски з відеозаписом подій. Постійно згадувати Олену Білозерську - найправішу і наймоторнішу журналістку України, яка освітлювала всі заходи за останні три дні мало не у цілодобовому режимі.

Душа радіє - все сталося по-нашому, по-українськи, бо владі нічого не залишалося, як діяти також по-українськи. Вся громада взялася гуртом - і набили не батька, а ката :)

Comments

( 7 comments — Leave a comment )
gastrit_batyr
Jul. 3rd, 2009 08:04 am (UTC)
охуенная победа! А я вот в третьем классе пионерский галстук и на портрете рожке Ильичу пририсовал. С памятниками воевать и с факелами ходить легко. А участие в более реальных акциях? Чо в Марганце то ваших нет, а то бы поехали армянам предъявили за украинского пацана? Да и в Киеве не мешало бы диаспоре предьявить. Чо стремно? Армяне то они живые в отличии от каменного Ленина с ножыками, кое у кого еще и волыны имеются.
viaaaa
Jul. 3rd, 2009 08:09 am (UTC)
Вам важко вловити очевидний зв'язок - влада, яка приймає українські закони, знайде спосіб витурити тих армян адміністративним шляхом.
А стати владі українською довелося саме тому, що судити українців за руйнування памятника кату НЕМОЖЛИВО - правда на стороні українців. Це був блискучий прецендент - для того, аби нарешті і закони стали українськими.
gastrit_batyr
Jul. 3rd, 2009 08:20 am (UTC)
да глупо воевать с памятниками, когда у страны других проблем полно. Мой тесть- коренной киевлянин, хотя сам никогда не был особым поклонником Ленина и комми, да и все его друзья очень недовольны вашей акцией
viaaaa
Jul. 3rd, 2009 08:26 am (UTC)
І що нам з їх "недовольства"? Вони можуть ще багато чим незадоволені - і бурчати хоч тищу років без толку.
На Україні памятників катам українців не буде. Крапка.
bilozerska
Jul. 3rd, 2009 08:22 am (UTC)
Ой, шкода, що я не знала про цю зустріч - теж прийшла би привітати хлопців. А то я так нікого з них, крім Коханівського, і не побачила :(
viaaaa
Jul. 3rd, 2009 08:25 am (UTC)
А я, як на зло, забула вдома телефон - не могла тебе повідомити, та й якось спонтанно то все сталося.
smokiss
Jul. 5th, 2009 09:27 am (UTC)
еще посадят...потерпите...победу празднуете?хрен вам
( 7 comments — Leave a comment )

Latest Month

May 2013
S M T W T F S
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
Powered by LiveJournal.com
Designed by Lilia Ahner